O nas

Miejscem, które połączyło nasz zgrany kobiecy duet i zainspirowało do stworzenia Walory Home była Łódź. To właśnie tutaj poznałyśmy się w czasie studiów i kilka lat później pracując w dużych korporacjach stwierdziłyśmy, że czas uwolnić naszą kreatywność. 

Natchnione połączeniem wieloletniej tradycji i kultury włókienniczej Łodzi oraz pasją do wystroju wnętrz wpadłyśmy na pomysł stworzenia naszego pierwszego produktu, czyli pościeli z ręcznie malowanymi wzorami. 

Wiedziałyśmy, że przed nami mnóstwo pracy. Usystematyzowanie naszej wiedzy, konsultacje z ekspertami w dziedzinie wykończenia tkanin oraz zapoznanie się z twórczością i współpraca z projektantami wzorów, zajęło nam wiele miesięcy przygotowań i ciężkiej pracy. Kiedy przeszłyśmy do etapu tworzenia naszych pościeli byłyśmy już pewne, że jesteśmy w stanie spełnić wysokie oczekiwania, a nasze pościele będą naprawdę wyjątkowe. 

Nasza pościel jest projektowana i szyta w Polsce. Jest to dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że to w jaki sposób i z jakich materiałów produkowane są nasze pościele nie pozostaje bez znaczenia. Naszą kolekcję pościeli tworzymy tak, żeby każdy odnalazł w niej coś dla siebie. Kiedy w naszych głowach pojawia się pomysł na nowy wzór podejmujemy współpracę z artystami, którzy według nas swoją techniką i unikatowym stylem najlepiej odzwierciedlają naszą wizję. 

Ciągle uczymy się nowych rzeczy i dążymy do tego, żeby w naszej ofercie znajdowało się coraz więcej produktów, które staną się unikatowymi elementami wyposażenia Waszych domów.  Dbamy o to, żeby każdy nowy produkt, który wprowadzamy do naszego sklepu spełniał wysokie standardy, to znaczy był wykonany z przyjaznych dla środowiska materiałów oraz był zaprojektowany ze szczególną dbałością o aspekty wizualne i użytkowe. 

Wiemy, że to ludzie tworzą atmosferę domu, naszym marzeniem jest jednak sprawić, żeby nasze produkty były jego pięknym dopełnieniem, a ich używanie sprawiało radość wszystkim domownikom. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.